Домой Новости Украины Волинські футболістки здобули золоті медалі чемпіонату України

Волинські футболістки здобули золоті медалі чемпіонату України

142
0

Футболістки володимир-волинської команди «Ладомир» стали чемпіонами України.

Про це повідомляють у Всеукраїнській Асоціацію жіночого футболу.

У поєдинку за чемпіонський титул волинянки зійшлися зі збірною Вінницької області.

Перша половина зустрічі пройшла в самовідданій боротьбі за м’яч і територіальну перевагу, але практично без голових моментів. На початку другого тайму збірній Вінницької області випала можливість у вигляді штрафного удару, яку команда не упустила. Встигнувши першою на добиванні, гравець вінницької команди відкрила рахунок.

Однак «Ладомир» швидко зібрався і вже через кілька хвилин точним ударом з меж штрафного майданчика зрівняв результат. До кінця ігрового часу у «Ладомира» було ще кілька хороших моментів вирішити результат поєдинку на свою користь, проте команда ними не скористалася. Зустріч завершилася нічийним результатом.

Долю головного кубка вирішувала серія пенальті, яка як і сама гра тримала в напрузі до останнього удару. Практично кожен гравець обох команд випробував свою точність і майстерність голкіпера суперника, однак удача в цей день була на боці «Ладомира». З рахунком 4:3 команда вирвала перемогу в нелегкому поєдинку і заслужено відвезла кубок додому.

Крім цього, індивідуальні нагороди турніру отримали двоє гравців волинської команди: найкращий півзахисник — Даяна Семків та
найкращий нападник — Софія Кисляк.

Бронзові нагороди Чемпіонату України у Вищій лізі здобула команда «Ліцей» з міста Костопіль Рівненської області.