Домой Новости Украины Важка перемога: гравцю «Волині» вистачило 4 хвилини, щоб забити два голи

Важка перемога: гравцю «Волині» вистачило 4 хвилини, щоб забити два голи

168
0

Молодіжка «Волині» не без проблем перемогла ровесників з ковалівського «Колоса».

Матч відбувся сьогодні, 13 вересня, на домашньому стадіоні клубу з Київщини, — повідомляє Золотий талант.

У двобої із «Колосом», «Волинь» першою забила — поцілив Кухаревич, але вже до 33-ї хвилини програвала 1:2.

Щоправда, 19-річним «хрестоносцям» вдалося швидко наздогнати ковалівців, але розвинути успіх не могли. Не став у нагоді й пенальті. Та як виявилося, у керманича лучан Руслана Мостового ще багато джокерів: 17-річний нападник Богдан Кобзар дебютував на юнацькому рівні, і в першому ж матчі зробив дубль. Таким чином рахунок на табло став 2:4.

Варто зазначити, що на полі герой матчу провів лише 4 хвилини.